Diskuze

Diskuze: Soutěž

16. června 2012 v 15:26 | Aredhel
Napadlo mě vytvořit na blogu nějakou soutěž. Bohužel vůbec nevím, jakou. Byla bych ráda, kdyby výhry byly opravdu výhry, které bych vám třeba zaslala poštou a ne jen reklama, layout na blog nebo diplom. Jenže vůbec nevím, jakou soutěž. Napadlo mě udělat jen takový kvíz a pak náhodně vylosovat někoho, kdo vyhraje např. knížku, a tak to asi udělám. Ale přesto bych chtěla vědět, jaký na to máte názor vy, popř. co byste si přáli za výhry. Já osobně bych volila tu knihu, když mám knižní blog, ale někdo by chtěl třeba kosmetiku, atd. Byla bych moc ráda, kdyby se našel někdo, kdo by se takové náhodné kvízové soutěže zúčastnil a co by ten dotyčný chtěl za výhry.

Pokud se teda někdo takový našel, ať prosím odpoví na tyto otázky:

1. Souhlasíš se soutěží, která by byla formou kvízu (nejspíš knižního)?
2. Vyhovovalo by ti, kdyby se hrálo o hodnotné ceny, nebo bys chtěl/a raději diplom, reklamu, atd.?
3. Co by sis přál za výhry (pokud by to byla třeba kniha, tak jakou)?

A teď jedna otázka pro všechny nakonec:

Zúčastnil by se takové soutěže někdo?

Na těchto kvízových soutěžích je skvělé to, že je jedno, kolik lidí se přihlásí - když se přihlásí jeden, dostane knížku on; když se přihlásí tři, random.org určí jednoho z nich; když se nepřihlásí nikdo, dárek se přesune do další soutěže.

Děkuji všem, kdo se zapojí do dnešní diskuze a třeba i do té budoucí soutěže :)
Christine

Menší diskuze (1.)

8. června 2012 v 0:01 | Aredhel

DISKUZE


Takže... Napadlo mě založení diskuzí. Imaginárně si popovídáme o různých zajímavých tématech, většinou knižních, ale i různorodých. Je to něco jako anketa, ovšem s rozdílem, že do komentářů se můžete rozpovídat, jak jen budete chtít.

Dnešní téma diskuze je POVINNÁ ČETBA.


Otázky:
1. Tvůj věk, popř. do jaké třídy chodíš.
2. Máte ve škole zavedenou povinnou četbu?
3. Kolik knih máte určených pro přečtených na jeden rok?
4. Předpokládám, že většina z vás už má všechny knížky, nebo alespoň většinu knih přečtené. Kterou knihu byste doporučili kamarádům a kterou naopak vůbec?
A teď, abyste věděli i něco o mně... :)
Odpovědi:
1. dvanáct let, prima (šestá třída).
2. Bohužel...
3. Tři knihy na pololetí, tj. šest knih na rok.
4. Já bych všem doporučila Dobrodružství Toma Sowyera od Marka Twaina a Knihy džunglí od Rudyarda Kiplinga. Doporučuji ale raději poslouchat jako audio knihu do iPodu nebo MP3 přehrávače. Kdo má tu možnost, ať toho využije, já to tak mám u většiny povinné četby, protože je to mnohem rychlejší.
Pokud chcete, klidně se rozepište i na otázky, které tady nejsou, klidně mi nějakou knihu z vaší povinné četby doporučte, já budu jenom ráda :).

Za všechny odpovídající díky :).

Aredhel

 
 

Reklama
TOPlist